Kaks veerandit kaotanud CSKA sai Euroliigas raske võidu ({{commentsTotal}})

{{1547752740000 | amCalendar}}
Moskva CSKA - Müncheni Bayern
Moskva CSKA - Müncheni Bayern Autor/allikas: Sputnik/Scanpix

Korvpalli Euroliigas teenis neljapäeval võidulisa Moskva CSKA, kes oli kodusaalis parem Bayerni Münchenist 77:70.

CSKA jäi üllatuslikult avaveerandi järel seitsmepunktilisse kaotusseisu, kuid suutis poolajaks vahe kahele silmale vähendada. Kuigi kolmas veerand kuulus jällegi kolme punktiga võitnud Bayernile, suutsid võõrustajad viimasel veerandil oma paremuse kindlalt maksma panna, visates külaliste 13 punkti vastu 25 ja teenides lõppkokkuvõttes seitsmepunktilise võidu.

CSKA parimana tõi Will Clyburn 20 punkti ja kaheksa lauapalli. Daniel Hackett panustas võitu 12 silmaga, Sergio Rodriguez 11 punktiga. Kaotajate resultatiivseimad olid 12 punkti toonud Petteri Koponen ja Nihad Dedovic.

19 mänguga 14 võitu ja viis kaotust teeninud CSKA hoiab liigatabelis kolmandat kohta, Bayern on üheksa võiduga seitsmes.

Moskva CSKA - Müncheni Bayern 77:70
Olympiakos - Himki 71:57
Tel Avivi Maccabi - Barcelona 99:83