Ametlik: Kuusmaa ja Rapla lõpetasid koostöö ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Aivar Kuusmaa
Aivar Kuusmaa Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Rapla korvpallimeeskond kinnitas pressiteate vahendusel, et klubi senine peatreener Aivar Kuusmaa lahkub ametist.

"2014. aastal Rapla korvpallimeeskonna peatreeneriks saanud Kuusmaaga on meeskonnal olnud palju õnnestumisi, kuid spordile omaselt paratamatult ka keerulisemaid perioode ning ühiselt on jõutud järeldusele, et nii meeskonna kui ka treeneri jaoks on aeg proovida midagi uut," andis Rapla meeskond pressiteate vahendusel teada.

"Ma ei saa öelda, et meil ükski viimastest edukalt lõppenud hooaegadest kergelt oleks alanud, aga analüüsides koos Aivariga meie tabeliseisu ja selle põhjuseid, leidsime, et seekord vajab meeskond suuremat muudatust," kommenteeris otsust Rapla mänedžer Jaak Karp. "Paraku spordis, eriti pallimängudes, on selleks tihtipeale treenerivahetus ja me leppisime kokku, et nii tuleb meeskonna huvides ka meil seekord tegutseda. Otsus oli ülimalt raske, sest Aivarist on saanud tõeline Raplamaa kangelane, kelle juhtimisel on meie meeskond toonud väikelinna medalid viimasel neljal aastal järjest."

"Lisaks on Aivar olnud suurepärane inimene suhtlemisel fännide ja kogukonnaga, mõistes selle vajalikkust algusest peale. Aivar on olnud abiks isegi osade toetajateni jõudmisel. Tema Rapla korvpalli jäetud jälg on suur ja sügav ning ta on meie aukülaline iga kord, kui ta üle meie kodusaali ukse astub!"

Uut peatreenerit veel ei ole, kuid Karbi sõnul tegeletakse selle küsimusega aktiivselt: "peatreeneri küsimusele loodame lahenduse leida võimalikult kiiresti, praegu jätkab peatreeneri kohusetäitjana senine abitreener Toomas Annuk, kes on Aivari kõrval olnud kõik tema siin veedetud aastad."

Käesolev hooaeg on Rapla meeskonnale olnud okkaline: Eesti-Läti Ühisliigas asutakse viie võidu ja üheksa kaotusega 10. positsioonil.

Toimetaja: Liisi Rist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: