Saaremaa ja Rakvere peavad karika veerandfinaali avamängu ({{commentsTotal}})

Saaremaa VK
Saaremaa VK Autor/allikas: CEV

Kolmapäeval lähevad Eesti meeste võrkpalli karikavõistluste veerandfinaalis esimest korda vastamisi tiitlikaitsja Saaremaa VK ja Rakvere VK. Mäng Rakveres algab kell 19.00.

Mõlemad meeskonnad tulevad karikamängule vastu võiduemotsioonide pealt. Saaremaa sai viimasel nädalavahetusel Credit24 Meistriliigas kirja võidud Jekabpilsi Luši ja Daugavpilsi ülikooli üle, Rakvere alistas Limbaži.

Veerandfinaali korduskohtumine toimub 24. novembril kell 17.00 Kuressaares.

Teises tabelipooles on poolfinaalikoha kindlustanud Pärnu VK, kes sai kahel korral jagu esiliigaklubist TalTech/Kiili. Sama tabelipoole teises veerandfinaalis on vastamisi Bigbank Tartu ja esiliigameeskond Tallinna Ülikool ja avakohtumises võttis Bigbank 3:0 võidu. Seeria teine kohtumine peetakse 25. novembril.

Mängitakse kodus-võõrsil süsteemis kuni finaalini. Edasi pääseb kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Kaheksandikfinaalid peavad olema mängitud 29. oktoobriks, veerandfinaalmängud 16. novembriks ja poolfinaalmängud 10. detsembriks.      Karikafinaalid toimuvad 22. detsembril. Finaalide toimumispaik selgub pärast poolfinaale ja 2018. aasta karikafinaalid toimuvad selle meeskonna kodusaalis, kes lõpetas kahest finalistist 2017/2018 hooajal Eesti meistrivõistlused kõrgemal kohal.