Kätlin Kukk sai MK-etapi debüüdil 48. koha ({{commentsTotal}})

Kätlin Kukk
Kätlin Kukk Autor/allikas: Juri Vshivtsev

Kuni 23-aastaste cyclo-crossi Euroopa meistrivõistlustel 30. koha saanud ja juunioride arvestuses Eesti meistriks kroonitud Kätlin Kukk sai elu esimesel MK-etapil 48. koha.

Kukk kaotas Taboris võidu teeninud hollandlannale Lucinda Brandile (Team Sunweb) 5.05. See oli Brandile karjääri esimeseks MK-etapivõiduks. Hollandile kindlustas kaksikvõidu Annemarie Worst (Steylaerts-777), poodiumi madalaimale astmele tõusis itaallanna Alice Maria Arzuffi (Steylaerts-777). Kukest tahapoole jäi üheksa ratturit. MK-sarja üldliidrina jätkab Tabori etapi vahele jätnud Marianne Vos (Waowdeals Pro Cycling Team), vahendab Spordipartner.ee.

Meestest oli teistest üle Mathieu van der Poel (Corendon-Circus), kes pälvis hooaja neljanda MK-etapivõidu. 14 sekundi kaugusele jäi Michael Vanthourenhout (Marlux-Bingoal) ja 20 sekundit kaotas Lars van der Haar (Telenet Fidea Lions). Valitsev maailmameister Wout van Aert pidi leppima seitsmenda kohaga, kaotades van der Poelile 46 sekundit. MK-sarja üldliidrina jätkab täna neljandana finišijoone ületanud Toon Aerts (Telenet Fidea Lions).