Gliwice eest ametliku debüüdi teinud Kurbas jäi klubi võidumängus nullile ({{commentsTotal}})

Tanel Kurbas
Tanel Kurbas Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Juunis Poola klubi Gliwice GTK-ga liitunud Eesti koondislane Tanel Kurbas tegi teisipäeval uue koduklubi eest ametliku debüüdi, kui Alpi-Adria karikavõistluste avamängus alistati kodus Sloveenia meeskond KK Šencur.

Kogu kohtumist kontrollinud Gliwice võitis avaveerandi 32:19 ja juhtis poolajaks juba 57:41, vahendab Korvpall24. Teisel poolajal juhtpositsiooni käest ei antud ning mäng võideti skooriga 98:80 (32:19, 25:22, 18:17, 23:22). Pingilt mängu sekkunud Kurbas viibis väljakul üle 21 minuti, kuid skoori avada vaid ühe pealeviske teinud ääremängijal ei õnnestunud. Eestlase panuseks võidumängus jäi 2 korvisöötu ja üks vaheltlõige.

Kesk-Euroopa klubide vahel peetavat Alpi-Aadria karikavõistlust mängitakse tänavu juba neljandat hooaega. Gliwice alagruppi kuuluvad lisaks Šencurile veel Austria klubi Viini Hallmann ja Usti nad Labemi Sluneta Tšehhist.

Järgmise kohtumise peab Gliwice pühapäeval, kui Poola liigahooaja avamängus võõrustatakse Dabrowa Gornicza meeskonda.