Kirt tegi kodupubliku ees karjääri paremuselt neljanda viske ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kergejõustiku Eesti meistrivõistlustel jätkas odaviskaja Magnus Kirt suurepärases hoos, visates meistrivõistluste rekordi 88.28.

28-aastane Kirt tegi meistrikulla toonud viske teisel katsel. Tegemist on Kirdi ja ühtlasi ka Eesti läbi aegade paremuselt neljas vise – juuni alguses viskas ta Eesti rekordiks 88.45, paar päeva hiljem parandas rekordinumbreid veelgi, visates 88.73 ning kaks nädalat tagasi viskas ta Marokos 89.75.

Kirdi seekordne seeria: 82.17 – 88.28 – 79.65 – 79.93 – 84.57 – X.

Hõbemedali võitis Tanel Laanmäe 72.85-ga.

Meeste 400 m jooksus pani end proovile Rasmus Mägi, kes suutis põnevas duellis alistada Tony Nõu – Mägi finišeeris ajaga 46,49 ja Nõu 47,27.

Kümnevõistleja Maicel Uibo võitis meistrikulla 110 m tõkkejooksus, võttes 14,57-ga kindla esikoha. Uibo võitis meistritiitli ka teivashüppes 5.20-ga, teise koha sai Robin Nool 5.05-ga.

100 m jooksus võitis meistritiitli Richard Pulst ajaga 10,76.