Kitsing aitas Trentino Itaalia U-18 finaalturniiril magusa võiduni ({{commentsTotal}})

Kaspar Kitsing
Kaspar Kitsing Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Itaalia korvpalli U18 meistrivõistluste finaalturniiril teenisid Kaspar Kitsing ja Trentino 53:47 võidu Roma Virtuse meeskonna üle.

Trentino võidus mängis olulist rolli avaveerand, mis võideti 21:6. Poolajale mindi 17-punktilises eduseisus, kuid kahe järgmise veerandajaga vähendasid vastased vahe kuuele punktile. Lähemale siiski enam ei jõutud ja Trentino lõpetas alagrupi kahe võidu ning ühe kaotusega, kirjutab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Kaspar Kitsing mängis ligi 29 minutit ja viskas selle ajaga kaheksa punkti (kahesed 4/9, kolmesed 0/3). Eestlane kogus veel neli lauapalli, tegi ühe vaheltlõike ja kaks isiklikku viga. Võistkonna resultatiivseim oli Matteo Accordi 14 punktiga. Kaotajate poolelt tõi Aristide Mouaha Tcheussi 11 silma.