Hugo Erkmaa ja Firenze hooaeg lõppes 19-punktilise kaotusega ({{commentsTotal}})

Hugo Erkmaa.
Hugo Erkmaa. Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Itaalia korvpalli tugevuselt kolmanda liiga ehk Serie B vahegrupi B finaalseeria kolmandas mängus pidi Hugo Erkmaa kodumeeskond Firenze võtma vastu 60:79 kaotuse Cento Balturilt. Kokkuvõttes jäädi seerias 0:3 alla ja nii Final Four turniirile ei pääsetud.

Avaveerandi kaotas Firenze 18:20, aga poolajaks õnnestus neil 38:37 ette pääseda. Kolmas veerandaeg kuulus külalistele 21:10 ning viimasel neljandikul kasvatati vahet veelgi üheksa punkti võrra, mis andis Cento Balturile 19-punktilise võidu, kirjutab Korvpall24.ee.

Hugo Erkmaa teenis kolm minutit mänguaega, kuid punktiarve jäi tal avamata, eksides ainsal lähiviskel. Eestlase arvele jäi neli lauapalli.

Firenze resultatiivseim oli Salvatore Genovese 13 punktiga.