Ojamets: meil oli 3:0 käes ja me ei võtnud seda ({{commentsTotal}})

Eesti naiste võrkpallikoondis mängis Euroopa liiga Hõbeliigas Rootsiga ja kaotas dramaatilise pöördega mängu 2:3.

Kaks esimest geimi võitis Eesti kindlalt 25:17 ja 25:18, kolmandas geimis oli Eestil kasutada koguni seitse matšpalli, aga ülipikk geim läks lõpuks ikkagi Rootsile numbritega 35:33. Neljanda geimi kaotas Eesti 20:25 ja otsustavas geimis oli kindlalt 15:7 parem Rootsi, kes teenis sellega väga väärtusliku 3:2 mänguvõidu.

Eesti naiskonnal on nüüd kolmest mängust kaks võitu, eeloleval kolmapäeval mängitakse Rootsiga vastaste väljakul.

"Fakt on see, et meil oli käes 3:0 ja me seda ei võtnud. Ma kindlasti nutma ei hakka sellepärast, omad asjad, miks me seda ei teinud. Kokkuvõttes oli kolm punkti käes, aga hetkel tuleb rahul olla ka selle ühe punktiga, ikkagi võitlesime," ütles koondise peatreener Andrei Ojamets.

"Positiivne on see, et võtame selle ühe punkti praegu. Positiivne oli mängu algus. Aga niimoodi ära kukkuda…," jätkas Eesti koondise kapten Julija Mõnnakmäe. "Rootsi pani muidugi juurde, nii serviga kui servi vastuvõtul. Meil ei jätkunud seda otsustavust lõpuks."