EOK teenetemärgi pälvisid kuus sporditegelast ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti Olümpiakomitee (EOK) andis täiskogul üle teenetemärgid kuuele sporditegelasele nende panuse eest Eesti olümpia- ja spordiliikumise arendamisel.

EOK kõrgeima tunnustuse, Eesti Olümpiakomitee teenetemärgi pälvisid:
Kaiu Kustasson - kauaaegne Pärnumaa spordijuht
Peeter Mardna - spordiarst, antidopingu eestkõneleja
Meelis Milder - pikaajaline EOK toetaja
Agnes Mägi - kauaaegne spordiarst
Gunnar Press - spordiajakirjanik, olümpia- ja aastaraamatute peatoimetaja
Väino Treimann - kiiruisutamise treener

EOK president Urmas Sõõruma: "EOK teenetemärgi näol on tegemist olümpiakomitee kõrgeima tunnustusega, mis omistatakse panuse eest Eesti olümpia- ja spordiliikumise arendamisesse. Tänased laureaadid on kõik inimesed,  kelle tegevus spordivaldkonnas on olnud silmapaistev, väärtus loov ja teedrajav. Aitäh veelkord laureaatidele panuse eest Eesti spordi ja olümpialiikumise arengusse panustamise eest."

Eesti Olümpiakomitee pikajalise toetaja Meelis Milderi sõnul on omistatud tunnustus igal juhul eriline. "Kindlasti pean oluliseks rõhutada, et esmajärjekorras on see on tunnustus ja märkamine Balticas ja Montonis töötavatele andekatele inimestele, kelle panus on olnud aluseks edukaks ja pikaajaliseks koostööks Eesti Olümpiakomiteega. Tänan enda ja oma kolleegide nimel Eesti Olümpiakomiteed omistatud tunnustuse eest ja antud võimaluse eest panustada olümpialiikumisse."

EOK annab teenetemärke välja alates 2006. aastast ja selle on pälvinud 62 inimest.

Toimetaja: Liisi Rist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: