Varese kaotas viimase sekundi viskest ja jäi veerandfinaalis raskesse seisu ({{commentsTotal}})

Siim-Sander Vene
Siim-Sander Vene Autor/allikas: SIPA/Scanpix

Itaalia korvpalli meistriliiga veerandfinaalseerias tuli Siim-Sander Vene koduklubil Varesel võtta taas vastu kaotus, kui võõrsil jäädi 75:77 alla Bresciale. Kolme võiduni peetavas seerias ollakse nüüd 0:2 taga.

Avaveerand kuulus Varesele 22:14 ja poolajaks suudeti hoida kolmepunktilist eduseisu. Kolmanda veerandajaga mindi 60:53 ette, aga Brescia suutis ikkagi mängus püsida ning 75:75 seisult algas kohtumise viimane rünnak ja võõrustajate käes oli ühtlasi ka pall. Viimasel sekundil tabaski Marcus Landry lähiviske ning Brescia noppis magusa võidu, vahendab Korvpall24.ee.

Siim-Sander Vene mängis 35 minutit ja viskas 18 punkti (vabavisked 4/4, kahesed 4/5, kolmesed 2/7), millele lisaks võttis ta seitse lauapalli, tegi kolm vaheltlõiget, andis kolm korvisöötu ja tegi viis isiklikku viga täis.

Seeria kolmas mäng toimub 16. mail Varese kodusaalis.