Suurepärase mängu teinud Vene aitas Varesel kindlustada koha play-off’is ({{commentsTotal}})

Siim-Sander Vene
Siim-Sander Vene Autor/allikas: SIPA/Scanpix

Itaalia korvpalli kõrgliigas teenis Siim-Sander Vene koduklubi Varese juba kaheksanda järjestikuse võidu, kui 89:79 alistati Cremona.

Varese võitis avaveerandi 24:17 ja sama suures eduseisus mindi poolajale. Kolmanda veerandajaga jäi Cremona üheksa punktiga kaotusseisu ja seda ei õnnestunud neil ka viimasel kümnel minutil vähendada, tunnistades kokkuvõttes Varese kümnepunktilist paremust, vahendab Korvpall24.ee.

Vene mängis 32 minutit ja viskas selle ajaga 16 punkti (kahesed 5/5, kolmesed 2/5). Lisaks võttis ta kuus lauapalli, andis neli korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, kaotas korra palli ja sooritas kolm isiklikku viga. Eestlasest ääremängijast viskas meeskonna heaks rohkem punkte vaid Stan Okoye, kelle nimele kogunes 22 silma. Cremonale tõi 23 punkti Darius Johnson-Odom.

Varesel on voor enne põhiturniiri lõppu tabelis kirjas 16 võitu ja 13 kaotust, mis annab neile kuuenda koha. Kuna nüüd suudeti alistada Cremona (14/15) ja ühtlasi kaotas samal ajal ka teine play-off-koha pretendent Sassari (14/15), tagas Varese juba praegu koha veerandfinaalis.