Laane tegi hea mängu, kuid Ethnikos teenis valusa kaotuse liiga viimaselt ({{commentsTotal}})

Rait-Riivo Laane
Rait-Riivo Laane Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kreeka korvpalli esiliigas pidi Rait-Riivo Laane koduklubi Ethnikos võõrsil vastu võtma napi, 91:93 kaotuse tabeli viimaselt Larissalt.

Võõrustajad viskasid juba esimesel veerandajal 39 punkti Ethnikose 31 vastu ning poolajaks olid nad nelja punktiga ees. Viimasele neljandikule mindi vastu aga külaliste 74:70 juhtimisel, kuid lõppsõna jäi siiski Larissa tiimile, kirjutab Korvpall24.ee.

Rait-Riivo Laane viibis väljakul pea 31 minutit ning viskas selle ajaga 16 punkti (vabavisked 0/1, kahesed 2/3, kolmesed 4/6). Lisaks andis ta viis korvisöötu võttis kolm lauapalli, kuid tegi viis isiklikku viga ja kaotas kahel korral palli.

Ethnikose parim oli Kostas Machairas 24 punkti ja üheksa lauapalliga, sarnaselt Laanele tõi 16 punkti ka Konstantinos Oikonomopoulos.

Liigatabelis asub Ethnikos (13-12) kaheksandal kohal. Larissa (3-22) jätkab viimasel ehk 16. kohal.