Selveril tuli veerandfinaali avamängus tunnistada lätlaste paremust ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tallinna Selver - Tartu Bigbank
Tallinna Selver - Tartu Bigbank Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Võrkpalli Balti liiga veerandfinaali avakohtumises tuli Tallinna Selveril tunnistada Läti klubi Jekabpilsi Luši 3:2 (23:25, 25:18, 25:23, 22:25, 11:15) paremust.

Tasavägises mängus asus Eesti klubi kolmanda geimi järel 2:1 juhtima, kuid viimases kahes geimis tuli vastu võtta valusad kaotused, mis jätsid Selveri korduskohtumise eel raskesse seisu. Kahe võiduni mängitava seeria järgmine/järgmised mängud peetakse Lätis, sest Jekabpils lõpetas põhiturniiril paremal kohal.

Selver mängis ilma vigastatud Taavi Nõmmistuta, keda asendas Oliver Orav. Orav tõi Selverile 19 punkti, Albert Hurt 17 ja Denis Losnikov 16. Reimo Rannar panustas 11 silmaga. Jekabpilsi parim oli Rihards Pukitis 22 punktiga.