TTÜ sai Pärnu vastu kirja järjekordse kaotuse ({{commentsTotal}})

TTÜ KK - Pärnu Sadam
TTÜ KK - Pärnu Sadam Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Korvpalli meistriliiga tänases ainsas kohtumises alistas Pärnu Sadam võõrsil 76:67 TTÜ KK.

Kohtumist paljulubavalt alustanud TTÜ võitis esimese veerandaja 27:20, kuid lagunes teises veerandis, kui pärnakad võitsid numbritega 21:13. Pärnu võidukäik jätkus ka kolmandal ja neljandal veerandajal, kui TTÜ-st oldi üle 17:13 ja 18:14.

Pärnu Sadam parimana viskas Saimon Sutt 18 punkti. Suttist kaks silma vähem sai kirja Siim-Markus Post. TTÜ resultatiivseim oli 22 punkti loopinud Toomas Raadik, talle järgnes Norman Käbin 15 punktiga.

Tänase tulemusega sai Pärnu kirja enda hooaja kaheksanda võidu. 20 mängust on võidetud kaheksa ja kaotatud 12. Nende numbritega paikneb Pärnu Sadam liigatabelis kuuendal kohal.

TTÜ jaoks oli tegemist juba 16. kaotusega käesoleval hooajal. Võita on suudetud vaid kolm mängu. Tabelis hoiab TTÜ eelviimast, ehk seitsmendat kohta.