Tallinna triatlonile on registreerunud üle 1100 osaleja 47 riigist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Triatlon
Triatlon Autor/allikas: Reuters/Scanpix

4. augustil toimub esmakordselt täispikk IRONMAN Tallinn triatlon ning tänaseks on registreerunud juba 1145 osalejat 47 riigist.

Registreerunud on 990 meest ja 155 naist. Allpool on lisatud osalevate riikide järjekord. Kõige enam on osalejaid Soomest, Venemaalt ja Eestist.

Regiooni riikide esindajate huvi Tallinnas osaleda on ootuspärane, kuid arv ja kasvav huvi meeldivalt üllatav. Mitmes riigis lihtsalt ei toimu IRONMAN täispikka triatlonit ning Tallinn ja Eesti on hea ning tuntud sihtkoht. Väga oluline on võimalus parimatel vanusegruppide lõpetajatel saada stardikoht IRONMAN maailmameistrivõistlustele Havaiil.

Avaldatud on individuaalosalejate esimene stardinimekiri. Nimekirjast leiab Eesti triatloni tippe ja tuntud harrastajaid, lisaks mitmeid tuntud ja tublisid sportlikke inimesi ja häid eeskujusid. Näiteks naistest Sirlet Viilas, Ursel Velve, Elise Umb jt ning meestest Mart Suurkivi, Harri Sokk, Rait Pallo, Jürgen Ligi, Margus Lepik, Margus Pedaste, Kalev Kruus. Ja muidugi Raivo E. Tamm, kes hea eeskuju persoonina treenib ning on startimas sellel aastal nii IRONMAN 70.3 Otepää poolpikal triatlonil 16. juunil kui ka IRONMAN Tallinn täispikal triatlonil 4. augustil.

Täispikal triatlonil tuleb ujuda 3,8 km, sõita ratast 180 km ning joosta 42,2 km. Lisaks individuaalosalemisele on võimalik registreeruda ka võistkonnaga, kus kolm ala on jagatud võistkonna liikmete vahel.

10 riiki vastavalt osalejate arvule (22.01.2018 seisuga): 1. Soome, 2. Venemaa, 3. Eesti, 4. Suurbritannia, 5. Iirimaa, 6. Poola, 7. Rootsi, 8. Saksamaa, 9. Läti, 10. Jaapan.

Toimetaja: Siim Semiskar

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: