Teisel poolajal kontrolli haaranud Kalev/Cramo alistas kodus Tartu Ülikooli ({{commentsTotal}})

Koduses korvpalli meistriliigas läksid laupäeval Saku Suurhallis vastamisi "vanad sõbrad" BC Kalev/Cramo ning Tartu Ülikooli korvpalliklubi. Kodumeeskond võitis mängu 86:70 (45:43).

Avaveerandi 25:22 võitnud tartlased püsisid Kalev/Cramoga samas tempos kolmanda veerandaja lõpuni, mille kodumeeskond lõpetas 10:0 spurdiga. Otsustava veerandaja alguses lisas Kalev/Cramo veel kaks kaugviset ja 14 punktist tartlased enam lähemale ei jõudnudki.

Kodumeeskonna resultatiivseimatena tõid Branko Mirkovic ja Sten Sokk 17 punkti, Soku arvele jäi ka kuus korvisöötu. Vytenis Cizauskas viskas Tartu kasuks 19 punkti.

Täiseduga jätkav Kalev/Cramo on koduliigas võitnud kõik 13 kohtumist, Tartu Ülikool on kuue võidu ja viie kaotusega kolmandal kohal.

Teises täna peetud mängus oli Rapla kodus 74:71 üle Pärnu Sadamast. Nolan Cressler (27), Indrek Kajupank (23) ja Devonte Upson (15) viskasid kolme peale kokku 65 punkti, Pärnu parimana viskas Mihkel Kirves 19 punkti. Rapla sai tabelisse kuue kaotuse kõrval seitsmenda võidu, Pärnul on viis võitu ja kaheksa kaotust.