17 punkti visanud Kitsing aitas Bakken Bearsi poolfinaali lävele ({{commentsTotal}})

Kristjan Kitsing
Kristjan Kitsing Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Taani korvpalli kõrgliigas sai Kristjan Kitsingu koduklubi Aarhusi Bakken Bears Stevnsgade vastu suure 118:70 võidu ning läks kolme võiduni mängitavat veerandfinaalseeriat 2:0 juhtima.

Eestlane viibis väljakul 15 minutit, kuid viskas selle ajaga 17 punkti, sama palju suutis Bakken Bearsi eest visata ka John Williamson. Kitsing tabas kahepunktiviskeid 4/6 ja kolmepunktiviskeid 3/4, lisaks võttis ta ka neli lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike.

Seeria kolmas mäng toimub Bakken Bearsi kodusaalis esmaspäeval, võidu korral pääseks eestlase koduklubi poolfinaali, kus tuleb vastaseks kas põhiturniiri neljas Nästved või viies Svendborg. Svendborg juhib seeriat 2:0.