Kabeliit valis viiendat korda presidendiks Tarmo Tulva

Tarmo Tulva
Tarmo Tulva Autor/allikas: Pressimaterjalid

17. juunil kogunenud Eesti Kabeliidu üldkoosolekul valiti president ja uus juhatus. Viiendat korda valiti kaheks aastaks presidendiks Tarmo Tulva.

Eesti Kabeliidu juhatus koosneb üheksast liikmest, kelleks on presidendile lisaks Janek Mäggi, Viktoria Lehtmets, Argo Unnuk, Aare Harak, Krista Pahapill, Krista Villemson, Karmen Kuusik ja Ülar Poom.

"2022. aasta oli Eesti Kabeliidule edukas just noorte tulemuste osas," sõnas Tarmo Tulva. "Meie noormängijad võitsid mitmeid medaleid nii Euroopa kui maailmameistrivõistlustelt. Ühtlasi olid meie mängijad 2022. aastal esindatud kõikidel suurematel tiitlivõistlustel."

"Käesoleval aastal organiseerib Eesti Kabeliit Tallinnas Euroopa noorte meistrivõistluseid rahvusvahelises kabes, kuhu on augusti alguses oodata ligi 250 mängijat kümnest Euroopa riigist," lisas Tulva. "Eesti on maailma kaberiikide hulgas hinnatud organisaator ja võistluste korraldaja."

"Me oleme suutnud võistluseid alati väga kõrgel tasemel korraldada ning meie juurde soovitakse võistlema tulla. Lisaks Euroopa noorte meistrivõistlustele toimub Tallinnas samal ajal ka treeneritele mõeldud seminar ning Euroopa Kabekonföderatsiooni üldkoosolek ja uue juhatuse valimine."

Eesti Kabeliit on viimasel viieteistkümnel aastal korraldanud Eestis mitmeid maailma ja Euroopa tiitlivõistlusi nii noortele kui täiskasvanutele. 2017. ja 2021. aastal korraldas Eesti Kabeliit Tallinnas täiskasvanute maailmameistrivõistluste turniirid. Äsja kabeliidu presidendiks tagasi valitud Tarmo Tulva on ühtlasi ka Euroopa Kabekonföderatsiooni asepresident.

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: