Male MM-tiitlimatši kolmas partii võitjat ei selgitanud

Jan Nepomnjaštši - Ding Liren
Jan Nepomnjaštši - Ding Liren Autor/allikas: SCANPIX / EPA

Astanas jätkuval male MM-tiitlimatšil lepiti kolmas partii viiki ja Jan Nepomnjaštši juhib kokkuvõttes hiinlase Ding Lireni vastu skooriga 2:1.

Kui eelmises partiis oli Ding kehvalt esinenud, siis kolmapäeval mustadega tegi ta palju parema mängu. Vahepeal tekkis lootus ka võidupunkti püüda, aga 30. käigu järel lepiti siiski viiki.

"Ma ei olnud tulemusega rahul. Proovisin ühel hetkel võitu, aga ei leidnud võimalust," sõnas Ding pärast partiid pressikonverentsil. "Nii et viik on meie mõlema jaoks korralik tulemus."

Neljapäeval peetakse tiitlimatši neljas partii, kus valged malendid on kasutada Dingil.

Maailmameister selgitatakse põhimõttel parim 14 partiist, millele vajadusel järgnevad viigilahutajad: kiir- ja välkpartiid.

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: