Sildaru: olen lõpptulemusega rahul, aga oleksin suutnud paremini

Kelly Sildaru võitis Ameerika Ühendriikides Mammoth Mountainis toimunud freestyle suusatamise MK-etapil naiste pargisõidu.
Sildarule tõi pühapäeval võidu avavoorus kogutud 93,75 punkti, edestades nõnda peakonkurenti Eileen Gud 2,75 silmaga. Eestlanna on nüüd võitnud mõlemad seni toimunud pargisõidu MK-etapid.
"Lõpptulemusega olen väga rahul, kuid tunnen, et oleksin suutnud paremini," rääkis Sildaru võistluse järel Delfi Spordile. "Esimese laskumise esimesel hüppel ei olnud haare korralik ning teise laskumise teisel hüppel panin maandumisel kogemata käe maha. Ise tean, et olin rohkemaks võimeline."
Pargisõidus on jäänud pidada veel neli MK-etappi, kuid vähemalt esimesest neist, 16. jaanuaril Prantsusmaal toimuvast võistlusest jääb Sildaru eemale, sest valmistub 21. jaanuaril algavateks X-mängudeks. Pekingi olümpia algab 4. veebruaril.
"Kuna olen MK-sarja liider, siis ikka olen vaadanud, milline on edasine võistlusprogramm, kuid konkreetseid plaane ma võistluste osas veel teinud ei ole. Kindlasti oleks tore ju kokkuvõttes võita, kuid praegu on olümpiajärgsed plaanid lahtised," tunnistas Sildaru.
"X-Mängudel ootab ees päris korralik koormus. Seega tõmbame vahepeal mõne päeva hinge ja veedame lihtsalt aktiivselt aega. Ilmselt põikame Los Angelesest läbi," sõnas eestlanna.
Toimetaja: Anders Nõmm