Larson krooniti NASCAR-i meistriks

Kyle Larson (karikaga)
Kyle Larson (karikaga) Autor/allikas: SCANPIX/AP

Võidusõidusarja NASCAR võitis sel hooajal Kyle Larson (Hendrick Motorsports).

29-aastane Kyle Larson võitis pühapäeval Phoenixi ringrajal peetud võistluse ning teenis võiduga oma karjääri esimese NASCAR-i meistritiitli. Sel hooajal võitis Larson 36 etapist kümme ja jõudis pjedestaalile kokku 18 korral.

Sarja üldarvestuses edestas Larson viie punktiga lähimat konkurenti, Martin Truex Jr.-i (Joe Gibbs Racing), kes lõpetas Phoenixis peetud võidusõidu teisel kohal. Larson kogus hooaja jooksul 5040 punkti ning Truex Jr. 5035 punkti.

Sarja üldarvestuses lõpetas kolmandal kohal Denny Hamlin (Joe Gibbs Racing) 5034 punktiga ning neljanda koha sai Chase Elliott (Hendrick Motorsports) 5032 punktiga.

Toimetaja: Henrik Laever