Mark Mägi: Maimrel on puudu kogemusest, mis tuleb aastatega

Laupäeval peeti Eesti piljardi meistrivõistlused. Finaalis kohtusid omavahel 17-aastane Gert Maimre ja Eesti meistritiitli võitnud Mihkel Rehepapp. Finaalijärgseid muljeid jagas 2020. aastal Eesti piljardi meistritiitli võitnud Mark Mägi.

"Mõlemad mängijad mängisid väga hästi, mäng ise oli ka hea. Gert paraku tegi liiga palju lihtvigu, mis lõpuks maksid talle kätte," jagas Mägi finaali üldmuljeid.

"Mul endal oli ka enne esimest telefinaali närv sees. Ei olnud varem sellises kohas mänginud, nii suure publiku ees, aga pärast kui mängu käima sain, siis läks juba juba ilusamini ja nautisin kogu elamust rohkem."

"Poiss [Gert Maimre] oskab hästi mängida, lööb kuulid sisse. Avalöök on tal ka okei, aga tal jääb puudu kogemustest, mis tulevad ainult aastate jooksul. Tehku rohkem trenni, harjutagu ja küll need tiitlid tulevad omal ajal," kommenteeris Mägi noore Gert Maimre turniiri.

"Minu eesmärk on Türgis toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel saada medal. Kas tiimimängudes või individuaalselt," vastas Mägi enda lähituleviku plaanide kohta.

Toimetaja: Henrik Laever

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: