Golfi Eesti MV: otsustava päeva eel on liidrid Varjun ja Kuuli

Mattias Varjun
Mattias Varjun Autor/allikas: Joosep Martinson/Eesti Golfi Liit

Golfi Eesti löögimängu meistrivõistluste teine päev peeti laupäeval oluliselt väiksema tuulega kui reedel ning paljud mängijad parandasid oma reedeseid skoore. Liidritena jätkavad avapäeva järelgi esimestena lõpetanud Niitvälja Golfiklubi mängijad Mattias Varjun ja Liis Kuuli.

Mattias Varjun jätkas kindla mänguga ka teisel päeval ning tänane -2 mänguring ehk 70 lööki sisaldas kolme birdiet ja kahe päeva kokkuvõttes tulemit -5. Lähim jälitaja Richard Teder jääb temast maha juba kuue löögiga. Tederi ring oli täna +1 ehk 73 lööki. Kolmandal positsioonil paikneb kahe päeva järel Ken-Marten Soo, kelle päeva raske algus (+5 esimesed üheksa rada), kuid teisel poolel välja mängitud -3 andis kokku +2 (74 lööki) ja Tederist mahajäämust vaid ühe löögiga. Neljandaks tõusis täna hea mänguga tiitlikaitsja Kevin Christopher Jegers, kes sai kirja täna -2 ja kokku tal kahe päeva järel +3. Viiendana jätkab Markus Varjun, kes mängis täna täpselt par-i, mis tähendab summat +4.

Liis Kuuli mänguringi esimene pool teisel võistluspäeval oli veidi tagasihoidlikum (+5), kuid teisel poolel mängis Kuuli  välja -1, mis andis kokku 76 lööki ja kahepäeva kokkuvõttes +6. See annab kogunisti üheksa löögilise edu lähima jälitaja Annika Koitmaa ees. Viiekordse Eesti meistri mänguring oli täna 80 lööki ja kogusumma kahe päeva järel +15. Triin-Marleen Ustal mängis üheksanda raja eagle abil, esimese poole väljakust täpselt par-i, kuid viimase rajal tehtud neli putti tähendas kokku 78 lööki ning kogutulemit +17. Täna 83 lööki mänginud tiitlikaitsja Karola Soe jääb Ustalist maha ühe löögiga. Täna ebaõnnestunud ringi mänginud üleeelmise aasta meister Anete Liis Adul jääb Soest maha kaheksa löögiga.

Eesti meistrivõistluste meeste lõppskoori rekord on -7, mille on kahel aastal välja mänginud Carl Hellat. 2017. aastal sai Hellat sellega hakkama Valgerannas ning aasta hiljem Niitväljal.

Toimetaja: Sten-Kristjan Nurk

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: