Icebug Kõva Mehe Jooks pakub nädalavahetusel eneseületamist igas mõttes

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Kõva Mehe Jooksul pole mudas roomamisest pääsu Autor/allikas: Stamina

19. – 20. juunil toimub Saunapunktis 14. korda Icebugi Kõva Mehe Jooks. Takistuste- ja mudajooksu sõbrad kogunevad, et taaskord ühiselt ja esimest korda kaks päeva järjest nautida ekstreemsemaid jooksuelamusi.

Laupäeval, 19.juunil toimub esimest korda Kõva Tiimi Jooks, kus osalevad kolmeliikmelised tiimid. Tiimi, kuhu saab kuuluda täpselt kolm osalejat, kõik liikmed alustavad, läbivad ja lõpetavad 2,5 km raja koos.

Tiimid stardivad eraldistardist 30 sekundilise intervalliga. Kõik tiimi liikmed saavad ajavõtukiibi ja saavad individuaalse distantsi läbimise aja, millel aga lõpptulemuse suhtes ei ole tähtsust. Tiimi aeg fikseeritakse viimasena finišijoone ületanud tiimiliikme järgi.

Tiimiliikmed saavad lõpetamisel ka ajaloolise, esimest korda toimuva Kõva Tiimi Jooksu medali.

Kõva Tiimi Jooksu eesmärgiks on pakkuda meeskonnatöö kogemust ja rakendamist reaalses võistlussituatsioonis. Samuti pakub üritus pühapäevasele Icebug Kõva Mehe Jooksule kirjapannud osalejatele võimaluse päev varem tutvuda ja testida oma valmidust erinevate takistuste läbimisel.

Pühapäeval, 20. juunil toimub põhivõistlus ehk klassikaline 10 kilomeetri pikkune Icebug Kõva Mehe Jooks, kus uued ja vanad takistuste- ja mudajooksu sõbrad saavad ühiselt nautida ekstreemsemat jooksuelamust Stamina ja Saunapunkti korraldataval Eesti vanimal takistustega krossijooksul.

Arvestades prognoositavat kuuma ilma, otsustasid korraldajad meditsiiniteenistuse tungival soovitusel lühendada distantsi ca 20 protsendi võrra ehk Icebug Kõva Mehe Jooksul tuleb osalejatel ligi 8 kilomeetri pikkusel krossijooksuks sobival rajal läbida ja ületada erinevaid looduslikke ja spetsiaalselt jooksu jaoks ehitatud takistusi. Rajale tulevad nii uued kui ka vanad head ja tuttavad takistused. Osalejatele teevad raja läbimise meeldejäävalt raskeks läbi jõe ja üle heinapallide virna jooksmine, erinevate veetakistuste ületamine ja läbimine, mudas roomamine ja torudesse sukeldumine, tiheda metsatuka läbimine, üle poorde turnimine ning palju muud.

Kõva Mehe Jooksu lõpuprotokolli reeglite pärase aja kirja saamiseks peavad osalejad läbima-ületama kõik rajale jäävad takistused.  Icebug Kõva Mehe Jooksul saavad lõpetajad laheda Crafti särgi ja uhke medali.

Toimetaja: Sten-Kristjan Nurk

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: