Snuukri Mastersil algavad veerandfinaalid, kuhu O'Sullivan pääses üle noatera ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ronnie O'Sullivan
Ronnie O'Sullivan Autor/allikas: SCANPIX / Imago Sport

Snuukri suurturniiril Mastersil jõuti kolmapäeval lõpule esimese ringi mängudega ja neljapäeval alustatakse kahe poolfinalisti selgitamisega.

Viimased kaks avaringi kohtumist osutusid tasavägisteks, aga mitmekordsed maailmameistrid Ronnie O'Sullivan ja John Higgins pääsesid siiski edasi.

O'Sullivan jäi hiinlase Ding Junhui vastu koguni 0:3 ja 3:5 kaotusseisu, aga võitis kohtumise viimased kolm partiid ja jõudis tulemusega 6:5 kaheksa hulka. Seejuures oli Ding suutnud teha matši jooksul 129- ja 128-punktised seeriad.

Päeva teises kohtumises oli Higgins samuti 6:5 üle põhja-iirlasest Mark Allenist, kuid ei jäänud erinevalt O'Sullivanist matši jooksul kordagi kaotusseisu.

Neljapäevastes veerandfinaalides kohtuvad Kyren Wilson - David Gilbert ja Stuart Bingham - Shaun Murphy. Ülejäänud poolfinalistid selgitavad Higgins - O'Sullivan ning Stephen Maguire - Bingtao Yan.