Golfi Junior Openi teise päeva järel juhivad eestlased üheksas klassis

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
U-16 vanuseklassis juhib Richard Teder, kelle kahepäeva ringid on olnud 68 ja 69. Autor/allikas: Kadri Palta

Kolm päeva Estonian Golf & Country Clubis vältaval Junior Openil lõppes teine võistluspäev. Kümnest võistlusklassist kogunisti üheksas juhib enne otsustavat ringi Eesti mängija.

Kuni 21-aastaste noormeeste vanuseklassis hoiab liidripositsiooni jätkuvalt Timo Raukas, kes mängis 76 lööki. Kokku oli tema resultaat +2. Viie löögiga jääb maha Carl Hellat, kes kolmapäeval mängis 75 lööki. Kolmandat positsiooni hoiab Aksel Seppel, kes on mõlemal päeval mänginud 78 lööki. Kõik kolm mängijat on Niitvälja Golfiklubi esindajad.

Neidude U-21 vanuseklassi juhib Anete Liis Adul (EGCC), kes mängis kolmapäeval välja par-i. Kokkuvõttes on tal +2. Teiseks tõusis hea mängu tagajärjel Triin-Marleen Ustal (Rae Golfiklubi), kes sai kirja 78 lööki. Kokku temal +18. Kolmas on Anna Marksa (Ozo Golf Club), kes mängis 83 lööki ja kokku on tal +21.

Noormeeste U-18 vanuseklassis hoiab jätkuvalt liidrikohta koduväljakul mängiv Ken-Marten Soo (EGCC), kes kolmapäeval sai kirja suurepärased 68 lööki. Kokku temal -4. Ungari esindaja Balint Zavaczki (Pannonia Golf & Country Club) sai tulemuseks 74 lööki ja temal kokku +3. Kolmandat kohta tõusid jagama Markus Varjun (Niitvälja Golfiklubi), kes sai kirja par-i ja Lauri Suomalainen (St. Laurence Golf), kes on kahel päeval kirja saanud 74 lööki ning mõlemal neil on hetkel kirjas +4 kahe päeva kokkuvõttes.

Neidude U-18 vanuseklassis on liider Karola Soe (Saaremaa Golf & Country Club), kes sai rajalt kirja 76 lööki ning see annab kahe päeva tulemiks +7. Nelja löögi kaugusel temast on kolmapäeval -1 mänginud Katrina Jana Gustafssone (Viesturi Golf Club) ja Mariliis Palm (EGCC), kelle resultaadiks oli teisel päeval 79.

U-16 poiste vanuseklassis püsib liidripositsioonil Richard Teder (Rae Golfiklubi), kes sai kirja 69 lööki (viimasel rajal võistluse seni ainus eagle) ja kokku on temal -7. Teisel kohal püsib Francis Gavars (Ozo Golf Club), kes mängis 70 lööki ja kokku ontemal -1. Kolmas on Roope Juslin (Golf Pirkkala), kes mängis kolmapäeval kogunisti -4 ja kokku on temal kirjas täpselt par. Neljandat positsiooni viimase päeva eel hoiab Ralf Johan Kivi (Rae Golfiklubi), kes mängis 71 ja kokku temal +1. Viiendaks tõusis 68 löögi toel Sebastians Krols (Ozo Golf Club), kel on kokku +2.

U-16 tüdrukute vanuseklassis asub liidripositsioonil Itaalias elav Eesti kodakondsust omav Elizaveta Sofia Reemet (Ambrosiano). Tema mänguring oli 76 lööki ning kokku on tal +10. Pickala Golfiklubi esindaja Liv Lemström jääb maha viie löögiga, 79 lööki temal ning 78 lööki kirja saanud Lea Sara Stern (Pannonia GCC) on kolmas kahe päeva kogutulemusega +17. Neljandat positsiooni hoiab Hannah Õunap (Valgeranna Golfiklubi), kes sai kolmapäeval ka kirja 78 lööki ning temal kahe päeva summaks +18.

Kuni 14-aastaste poiste konkurentsis haaras avapäeva järel (U-14 ja U-12 vanuseklassid mängivad kaks päeva) liidrirolli Rauno Pikk (EGCC), kelle skooriks oli 76 lööki (+4). Jonathan Elter (St. Erurach) jääb maha temast kolme löögiga ning kolmandat kohta jagavad Robin Udodov (Rae Golfiklubi) ja Rasmus Kivila Jr (Niitvälja Golfiklubi), kel mõlemal kirjas 80 lööki.

Kuni 14-aastaste tüdrukute konkurentsis juhib suure eduga teiste ees Isabel Sirel (EGCC), kes mängis 85 lööki. Talle järgnevad Annika Koni (Otepää Golfiklubi) ja Madara Valtere (Ozo Golf Club), kes said mõlemad kirja 97 lööki.

Noorimate tüdrukute (U-12) vanuseklassis käib tihe rebimine kolme mängija vahel. Juhtimas asus Patricija Ulozaite (European Centre Golf Club), kelle edu on vaid üks löök Rae Golfiklubi mängija Iiris Mätase ees. Omakorda viie löögiga jääb Iirisest maha Kristella Sikk (Niitvälja Golfiklubi).

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: