Eesti võrkpallikoondislane hakkab mängima Soome kõrgliigas

Ingrid Kiisk
Ingrid Kiisk Autor/allikas: SKDuo.ee/Eesti Võrkpalli Liit

Tartu Ülikool/Bigbanki võrkpallinaiskonna nurgaründaja Ingrid Kiisk siirdub algavaks hooajaks Soome meistriliigasse, hakates mängima 2019. aasta Soome karikavõitja LiigaPloki ridades.

22-aastase eestlanna sõnul on tegemist suurepärase võimalusega. "LiigaPloki on minu esimene välisklubi. Ootan juba väga, et näha, mida suudan võistkonna jaoks teha," rääkis Kiisk võrkpalliliidu kodulehele. 

Peatreener Mikko Pesonen loodab eestlannast suurt abi. "Naiskonna puuduva lüli leidsime Eestist. Ingrid on saanud Eesti koondisest väärtuslikke kogemusi, ta on tehniliselt tark mängija, kelle vasak käsi lisab kõigele veel vürtsi juurde," kommenteeris Pesonen värsket täiendust. 

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: