Barcelona kaotas jälle punkte ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Barcelona
Barcelona Autor/allikas: SCANPIX / AFP

Hispaania meistritiitli nimel heitlev Barcelona kaotas teist korda viimase kolme vooru jooksul punkte, kui viigistas võõrsil Vigo Celtaga 2:2.

Luiz Suarez viis 20. minutil Barcelona juhtima, aga teise poolaja alguses Fjodor Smõlov viigistas.

67. minutil tähendas Suareze teine värav uuesti külaliste eduseisu, aga Celta leidis ka sellele vastuse - 88. minutil tegi Iago Aspas 2:2.

Barcelonal on nüüd 32 mänguga kogutud 69 punkti ehk üks enam kui rivaal Madridi Realil, kel seisab aga pühapäeval ees võõrsilmäng Espanyoliga.