Madridi Atletico teenis neljanda järjestikuse võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Madridi Atletico
Madridi Atletico Autor/allikas: SCANPIX/ZUMA PRESS

Hispaania jalgpalli kõrgliigas teenis Madridi Atletico neljanda järjestikuse võidu, alistades laupäeval Alavesi meeskonna tulemusega 2:1.

Atletico asus kodus peetud kohtumist juhtima 59. minutil, mil skoori avas Saul Niguez. Diego Costa kahekordistas veerand tundi hiljem penaltist võõrustajate eduseisu ja kuigi kohtumise lõpus lõid külalised 11 meetri karistuslöögist ühe värava tagasi, jäid võidupunktid Madridi.

Atletico püsib kaotuseta juba viimased kümme mängu järjest, viimati jäädi alla linnarivaal Realile 1. veebruaril. Järgmisena kohtutakse tiitlikaitsja Barcelonaga, kellega mängitakse teisipäeval.

Liigatabelis hoiab Atletico 58 silmaga kolmandat kohta. Liider Barcelonal on 32 mängust 69 punkti, teist kohta hoidval Realil 31 mängust 68 punkti.