Sander Raieste koduklubi alustas Hispaanias play-off'e võidukalt ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Sander Raieste (BC Kalev/Cramo)
Sander Raieste (BC Kalev/Cramo) Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Eesti korvpallikoondislase Sander Raieste koduklubi Saski Baskonia alustas kolmapäeval Hispaania kõrgliigas play-off'idega, alistades avamängus Bilbao 87:64.

Kohtumise esimene veerand lõppes viigiliselt, kuid poolajaks saavutas külalismeeskond Baskonia seitsmepunktilise edu. Pärast vaheaega kulges mäng juba külaliste taktikepi all – kolmanda veerandi järel asus Baskonia juba 22 silmaga juhtima ja kokkuvõttes teeniti 23-punktiline võit.

Võitjate parimana viskas Luca Vildoza 20 punkti. Jayson Granger panustas 12 silmaga, Achille Polonara lisas kümme punkti.

Sander Raieste, kes eelmise hooaja veetis laenul Eesti meisterklubi BC Kalev/Cramo juures, veel Baskonia nimekirja ei kuulunud, olles äsja naasnud Eestist.

Saski Baskonia, kes kuulub play-off'ides A-alagruppi, kohtub järgmisena reedel Janari Jõesaare endise meeskonna Tenerifega.

Kummastki kuueliikmelisest alagrupist pääseb edasi play-off'ide poolfinaali kaks meeskonda.