Välismaale suunduv Pokk: pidasin läbirääkimisi kahe klubiga ja otsus on tehtud

Mailis Pokk
Mailis Pokk Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Eelmisel kevadel raske põlvevigastuse saanud ning hooaja vahele jätnud Eesti naiskoondislane Mailis Pokk taastub vigastusest ning siirdub uuel hooajal taas välismaale.

2019. aasta mai lõpus Portugali koondise vastu sõprusmängu pidanud Eesti naiste korvpallikoondise jaoks lõppes mäng kurvalt. Lisaks Birgit Piiburi põlvevigastusele, lõpetas esimesel veerandil põlvevigastus ka Mailis Poki mängu. Ristsideme vigastus ulatus nii tõsiseks, et koondise ääremängija pidi minema operatsioonilauale ning hooaja vahele jätma. Pokk rääkis Korvpall24.ee portaalile, kuidas taastumine on kulgenud ning andis vihjeid uue hooaja kohta.

Kuna Pokile oli see teistkordne ristsideme vigastus, siis võttis taastumine kauem aega ning esines ka tagasilööke. "Pidin mitu korda hoogu maha võtma. Jõud ei tulnud nii jõudsalt tagasi kui oleksin lootnud. Jooksmisega sain alustada hiljem kui planeeritud. Hetkel on põlv taastunud ning asi liigub paremuse poole."

Koondislane tõdeb, et vigastus rusus ka mentaalselt. "Esimese põlvevigastuse ajal olin veel küllaltki noor ja uljas. Pärast operatsiooni olin kiirelt platsil tagasi. Seekord oli mul laual juba väga hea leping Kelterni klubiga Saksamaal, millest tuli loobuda ja lisaks ei saanud ma suvel abistada Eesti naiste rahvuskoondist."

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: