Tederi koduvõistkond alistas lähirivaali ja võitis konverentsi tiitli ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Korvpall
Korvpall Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

USA kolledžite liiga NJCAA kõrgeimas divisjonis alistas Johanna Eliise Tederi koduvõistkond South Plains Lady Texans läinud öösel põhihooaja viimases kohtumises Odessa Lady Wranglersi 72:52 ning saavutas oma konverentsis esikoha.

Kodusaalis mänginud South Plains võitis avaveerandi 18:14 ning enam eduseisu käest ei andnud. Poolajaks oldi ees 28:19 ja kolmanda veerandi järel 52:42. South Plains on NJCAA esimese divisjoni edetabelis kolmandal ja Odessa 16. kohal. Tegu on võistkonna esimese konverentsi tiitliga pärast 2013. aastat, kirjutab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Teder viibis platsil 37 minutit, mille jooksul kogunes tema arvele 16 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 4/5, vabavisked 0/2), kolm lauapalli, võistkonna parimana neli resultatiivset söötu, sama palju vaheltlõikeid, üks blokeeritud vise ja kaks isiklikku viga.