Jurkatamme ülikool võitis Gonzaga vastu poolaja, kuid suurüllatus jäi sündimata ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Taavi Jurkatamm (keskel kollases, hüppel)
Taavi Jurkatamm (keskel kollases, hüppel) Autor/allikas: AFP/Scanpix

Taavi Jurkatamme kodumeeskond San Francisco Dons teenis täna varahommikul NCAA kõrgeimas divisjonis kaotuse, kui jäi võõrsil 54:71 alla USA üliõpilaskorvpalli tippu kuuluvale Gonzaga Bulldogsile.

San Francisco võitis avapoolaja küll 31:22, kuid järgmise 20 minuti jooksul suudeti visata vaid 23 punkti vastaste 49 vastu, vahendab Korvpall24.ee.

Vahetusmängijate pingilt sekkunud Jurkatamm 14 minutiga kätt valgeks ei saanud, eksides kahel kahepunktiviskel. Küll võttis ta aga 2 lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, blokeeris Gonzaga tagamängija Joel Ayayi viskeürituse ning tegi ka 2 isiklikku viga.

Kaotajate resultatiivseimaks kerkis 22 punkti visanud Charles Minlend. Gonzaga parim oli vigastuspausilt naasnud tähtmängija Killian Tillie, kelle arvele jäi samuti 22 punkti.

San Francisco oli Gonzaga vastu üllatusele lähedal ka tänavuses esimeses omavahelises kohtumises, mis lõpuks napilt 79:83 kaotati.