Reedel algavad Eesti lühiraja meistrivõistlused ujumises ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Maria Romanjuk
Maria Romanjuk Autor/allikas: Reuters/Scanpix

20.-22. detsembrini toimuvad Sõle ujulas Eesti lühiraja meistrivõistlused, kus on stardis ka mitmed EM-il Eesti rekordeid ujunud sportlased.

Reedel algavatel Eesti lühiraja meistrivõistlustel on stardis palju Eesti tippujujaid. Stardis on kaks nädalat tagasi EM-il võistelnud ja võimsaid tulemusi ujunud Maria Romanjuk, Martin Allikvee ja Daniel Zaitsev. Lisaks neile leiame stardinimekirjast ka Laura-Liis Valdmaa, Eneli Jefimova, Margaret Markvardti, Armin Evert Lelle ja mitmed teised Eesti tipud.

Eesti lühiraja meistrivõistlused toimuvad 25 m ujulas kuueosalisena:

Esimene osa reedel, 20. detsembril algusega kell 9.30 (soojendus 8.30):

50 m vabalt
200 m selili
100 m rinnuli
100 m liblikat
200 m kompleksi
4 x 50 m kombineeritult
400 m vabalt – aeglasemad vahetused

Teine osa reedel, 20. detsembril algusega kell 17.30 (soojendus 16.30):

50 m vabalt – A ja B finaal
50 m vabalt (paraujumine)
200 m selili – A finaal
100 m rinnuli – A ja B finaal
100 m liblikat – A ja B finaal
400 m vabalt – kiireim vahetus
200 m kompleksi – A finaal
4 x 50 m vabalt (segavõistkonnad)

Kolmas osa laupäeval, 21. detsembril algusega kell 9.30 (soojendus 08.30):

100 m vabalt
50 m selili
200 m rinnuli
200 m liblikat
100 m kompleksi
4 x 100 m kombineeritult – finaal
1500 m vabalt M – aeglasemad vahetused

Neljas osa laupäeval, 21. detsembril algusega kell 17.30 (soojendus 16.30):

100 m vabalt – A ja B finaal
50 m selili (paraujumine)
50 m selili – A ja B finaal
200 m rinnuli – A finaal
200 m liblikat – A finaal
1500 m M vabalt – kiireim vahetus
100 m kompleksi – A ja B finaal
4 x 100 m vabalt

Viies osa pühapäeval, 22. detsembril algusega kell 9.30 (soojendus 8.30):

50 m liblikat
200 m vabalt
100 m selili
400 m kompleksi – aeglasemad vahetused
50 m rinnuli
4 x 50 m vabalt – finaal
800 m vabalt N – aeglasemad vahetused

Kuues osa pühapäeval, 22. detsember algusega kell 17.30 (soojendus 16.30):

50 m liblikat – A ja B finaal
50 m liblikat (paraujumine)
200 m vabalt – A finaal
100 m selili – A ja B
finaal 50 m rinnuli – A ja B finaal
800 m N vabalt – kiireim vahetus
400 m kompleksi – kiirem vahetus
4 x 50 m kombineeritult (segavõistkonnad)

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: