TalTech oli lähedal VEF-i üllatamisele, Rapla võttis kindla võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

TalTechi korvpallimeeskond
TalTechi korvpallimeeskond Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eesti-Läti korvpalliliigas oli TalTech laupäeval üllatamas tabeli tippu kuuluvat Riia VEF-i, kuid jäi lõpuvileks siiski alla 69:74.

Teise veerandaja kaheksa punktiga võitnud TalTech läks viimase veerandaja eel juhtima 58:50, aga võõrustajad tegid veerandaja keskel 11:2 spurdi ning võitsid kohtumise viie punktiga. TalTechi resultatiivseim oli 17 punkti visanud Leemet Böckler, Sten Olmre ja Eric Schmalz toetasid teda 12 silmaga. Arturs Kurucs viskas VEF-i kasuks 19 punkti.

Kohustusliku võidu võttis Rapla Avis Utilitas, kes oli 80:54 üle Läti Ülikoolist. Christopher Tawiah ja Montae Glenn panustasid võitu 13 punktiga, Glenn lisas ka 14 lauapalli.

Tabeliliidriks on 13 võitu kogunud BK Ogre, samuti kaotuseta jätkaval VEF-il on teisena 12 võitu. TalTechi saldoks on 4-9 ja Raplal 7-6.