Laura-Liis Valdmaa püstitas uue juunioride rekordi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Laura-Liis Valdmaa
Laura-Liis Valdmaa Autor/allikas: Eesti Ujumisliit

Eesti lühirajaujumise juunioride ja noorte meistrivõistluste viimasel päeval püstitas Laura-Liis Valdmaa uue Eesti juunioride rekordi 100 m seliliujumises.

Laura-Liis Valdmaa ujus uueks Eesti juunioride rekordiks aja 1.01,43. Varasem 100 m seliliujumise rekord ajaga 1.02,00 kuulus Sigrid Sepale ja oli ujutud 2014. aastal Riias.

Teise võistluspäeva alade võitjad noorte vanuseklassis:

Tüdrukud 50 m rinnuli: Eneli Jefimova ajaga 31,55 (Kalevi Ujumiskool)
Poisid 50 m rinnuli: Ralf Roose ajaga 29,42 (Tartu UK)
Tüdrukud 200 m vabalt: Johanna Kübar ajaga 2.08,29 (Tartu UK)
Poisid 200 m vabalt: Daniil Drozdov ajaga 1.56,17 (SK Garant)
Tüdrukud 100 m selili: Anette Teder ajaga 1.05,88 (Tartu UK)
Poisid 100 m selili: Alan Smok ajaga 58,74 (SK Garant)
Tüdrukud 50 m liblikat: Anita Gudovskaja ajaga 29,58 (TOP)
Poisid 50 m liblikat: Daniil Drozdov ajaga 25,51 (SK Garant)
Tüdrukud 800 m vabalt: Karolin Victoria Kotsar ajaga 9.28,36 (Audentese SK)
Tüdrukud 400 m kompleksi: Johanna Kübar ajaga 5.03,71 (Tartu UK)
Poisid 400 m kompleksi: Artur Tobler ajaga 4.38,43 (TOP)
Teise võistluspäeva alade võitjad juunioride vanuseklassis:

Neiud 50 m rinnuli: Marie Toompuu ajaga 33,45 (Kalevi Ujumiskool)
Noormehed 50 m rinnuli: Christopher Palvadre ajaga 29,05 (TOP)
Neiud 200 m vabalt: Helena Heinlo ajaga 2.06,10 (Ujumise SK)
Noormehed 200 m vabalt: Demid Solodov ajaga 1.51,73 (SK Energia)
Neiud 100 m selili: Laura-Liis Valdmaa uue Eesti juunioride rekordiga 1.01,43 (Tartu UK)
Noormehed 100 m selili: Jannes Niine ajaga 55,70 (UK Aktiiv)
Neiud 50 m liblikat: Aurelia Roos ajaga 28,36 (Pärnu Spordikool)
Noormehed 50 m liblikat: Siim Nigul ajaga 25,22 (Orca Swim Club)
Neiud 800 m vabalt: Heleri Zirk ajaga 9.20,35 (Audentese SK)
Neiud 400 m kompleksi: Laura-Liis Valdmaa ajaga 4.56,20 (Tartu UK)
Noormehed 400 m kompleksi: Demid Solodov ajaga 4.36,74 (SK Energia)
4 x 50 m kombineeritud segateate võitis noorte arvestuses Spordiklubi Garant ajaga 1.55,02. Koosseisus ujusid Alan Smok, Jekaterina Vorontsova, Daniil Drozdov ja Ksenia Beloborodova.

4 x 50 m kombineeritud segateate võitis juunioride arvestuses Kalevi Ujumiskool ajaga 1.50,47. Koosseisus ujusid Jan Joonas Viirpuu, Nikita Pisarenko, Mariangela Boitsuk ja Marie Toompuu.

Eesti juunioride ja noorte meistrivõistlustel uuendati kokku kaheksat Eesti vanuseklasside rekordit: 

Laura-Liis Valdmaa püstitas Eesti juunioride rekordid 200 m selilis ajaga 2.11,75 ja 100 m selilis ajaga 1.01,43.

Alan Smok ujus 200 m selilis 14-aastaste poiste tippmargi ajaga 2.07,67.

Eneli Jefimova püstitas uue Eesti noorte ja juunioride rekordi 200 m rinnuliujumises ajaga 2.30,34.

Jorven Nopponen ujus 200 m rinnulis 14-aastaste poiste tippmargi ajaga 2.23,56.

Garanti noormehed püstitasid kaks uut noorte rekordit teateujumistes. 4 x 50 m kombineeritud teateujumise uueks Eesti noorte rekordiks on 1.46,06 ja 4 x 100 m kombineeritud teateujumises 3.51,41. Meeskonnas ujusid Maksim Minajev, Alan Gritsõk, Dmitri Astrelin ja Erik Lihhats.

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: