Kristin Kuuba jõudis Belgias veerandfinaali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kristin Kuuba
Kristin Kuuba Autor/allikas: Eesti Sulgpalliliit

Sulgpalli Euroopa karikaetapil Belgias, kus auhinnafond on 25000 dollarit, on Kristin Kuuba jõudnud veerandfinaali.

Avamängus kohtus võistlustel kuuenda asetusega Kuuba (BWF 64.) Portugali esireketi Sonia Goncalvesega (BWF 151.) ning sai võidu 21:14, 21:19. Kuueteistkümne parima seas tuli Kuuba vastaseks hollandlanna Gayle Mahulette (BWF 121.). Kuuba juhtis esimeses geimis mitme punktiga, kuid lasi vastase järele ja geimi võit läks käest. Ka teises geimis juhtis Mahulette, kuid Kuuba võitles end kaotusseisust välja ning viigistas mängu. Kolmas geim läks juba Eesti mängija juhtimisel ja veerandfinaali pääsu tagas 19:21, 21:18, 21:17 võit.

Naiste paarismängus olid Kati-Kreet Marrani ja Helina Rüüteli vastaseks avamängus kvalifikatsiooniturniirilt põhivõistlusele saanud India paar Ashwini Bhat ja Shikha Gautam, kellelt tuli vastu võtta kaotus 14:21, 19:21.

Segapaarismängus pääsesid esimesi võistlusi koos mängivad Helina Rüütel ja Mihkel Laanes kvalifikatsioonivõistluselt põhitabelisse, kuid jäid seal alla Prantsumaa paarile Fabien Delruele ja Vimala Heriaule 16:21, 11:21.