Golfi Eesti meistriteks krooniti Turba ja Adul

26. Eesti golfi löögimängu meistrivõistlused võitsid Joonas Juan Turba ning Anete Liis Adul.

Meeste konkurentsis sai teise koha tiitlikaitsja Carl Hellat ning kolmandaks jäi Ken-Marten Soo, kellele on see esimeseks medaliks meeste klassis. Naiste arvestuses oli teine eelmise aasta hõbemedalist Karola Soe ning kolmas, samuti nagu võitja Adulgi, esmakordselt medali teeninud Triin Marleen Ustal.

Meeste klassis võidutsenud Turba (EGCC) võidutulemus oli kolme päeva kokkuvõttes -4 (71, 69, 72), mis on läbi aegade paremuselt kolmas võidutulemus.

Carl Hellati hõbemedali aitas täna vormistada 33 lööki teisel poolel, kogutulemuseks oli Niitvälja Golfiklubi mängijal +4 (76, 71, 73). Kolmandaks tulnud Ken-Marten Soo (EGCC) mänguringid olid 72, 71 ja 77. Kogutulemiks temalgi +4, kuid otsustavaks sai vastavalt juhendile kahe viimase päeva tulem.

Naiste arvestuses võidutsenud Aduli (EGCC) võidutulemus oli kokku +9 (76, 73, 76), mis on läbi aegade paremuselt teine võidu toonud skoor naiste arvestuses. Karola Soe kolme päeva numbrid olid 80, 76 ja 79, mis teeb kokku +19. Triin Marleen Ustalile andis pronksmedali ringid 80, 86, 89 (kokku +39).

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: