Rüütel ja Marran jõudsid sulgpalli Euroopa karikaetapil veerandfinaali ({{commentsTotal}})

Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel
Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel Autor/allikas: Eesti SUlgpalliliit

Eesti naispaar Helina Rüütel ja Kati-Kreet Marran on Venemaal Gattšinas toimuval sulgpalli Euroopa karikaetapil White Nights 2019 jõudnud veerandfinaali.

Esimeses ringis alistasid Rüütel ja Marran Vene naispaari Darja Džedžula ja Elizaveta Tarasova 18:21, 21:17, 21:16. Pääsu veerandfinaali tagas 21:14, 21:10 võit Valgevene naispaari Anastassija Tšernjavskaja ja Alesia Davletova üle. Veerandfinaalis kohtuvad Eesti mängijad teisena asetatud India paariga Jakkampudi Meghana ja Poorvisha S Ram.

Eesti meeste esinumber Raul Must, kes alustas turniiri põhitabeli teises ringist, pidi esimeses kohtumises vastu võtma 16:21, 21:10, 16:21 kaotuse Tai mängijalt Korakrit Laotrakulilt.