Kirill Kotšegarovit tabas taas tagasilöök

Eesti triatleet Kirill Kotšegarov avaldas, et hooaja avastart läks haiguse nahka ja tervise tõttu on ta sunnitud ära jätma ka algselt võistlusplaanidesse kuulunud Frankfurdi Ironmani.

"Tänavune aasta on olnud üks paras väljakutse. Esiteks pidin seljavigastuse tõttu ära jätma ITU Long Distance World Championship (pika distantsi MM-i – toim). Tänase seisuga olen sunnitud ära jätma juuni lõppu planeeritud Frankfurdi Ironmani," kirjutas Kotšegarov.

Mullu vigastusega kimpus olnud ja seejärel tervise tõttu hooaja varem lõpetanud Kotšegarov alustas tänavust hooaega mai lõpus Austrias, kus sai St. Pölteni Ironmanil 14. koha. "10 päeva enne hooaja avastarti, Ironman 70.3 St. Pölten, jäin haigeks. Treenisin kergelt läbi haiguse, aga võistlusel oli täielik jõuetuse tunne ja tulemus vastav. Paistab, et minu vanuses haigusest läbi treenimine enam ei toimi," nentis Kotšegarov. "Mõru pill Austriast alla neelatud, hakkasin tegema viimast ettevalmistust Frankfurdiks. Ja juba kolmandal päeval olin uuesti haige. Kuna eesmärk Frankfurdiks oli teha tugev tulemus, mitte lihtsalt jõuda finišisse, otsustasime anda kehale puhkust ja teha n-ö kehale restart."

"Hetkel on vaimselt üks keerulisemaid aegu," tunnistas Kotšegarov lõpetuseks. "Ühelt poolt tunnen tugevat soovi ja survet võistelda ning näidata tulemusi, teiselt poolt ei tule keha soovidega kaasa. Huvitavad ajad."

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: