Jörgen-Matthias Talviku sai Itaalias EM-etapil viienda koha ({{commentsTotal}})

Jörgen-Matthias Talviku
Jörgen-Matthias Talviku Autor/allikas: Yamaha

Sel nädalavahetusel toimus Itaalias Pietramurata krossirajal EMX125 klassis Euroopa meistrivõistluste teine etapp. Ilusa võistluse tegi seal A1M Motorsport meeskonna sõitja Jörgen-Matthias Talviku, kes sai etapi kokkuvõttes viienda koha.

Pühapäeval toimunud teises sõidus tegi Jörgen-Matthias Talviku hea stardi ja pääses viiendale kohale. Teisel ringil tegi Talviku mitu sõiduviga ja ta langes üheksandale kohale. Sealt edasi sai Talviku hea rütmi ning tõusis kuuendale kohale, kus püsis sõidu lõpuni. Võidu võttis taas ülikindlalt Mattia Guadagnini, teise koha sai Tom Guyon ja kolmanda koha Simon Laengenfelder, vahendab MX Mania.

Etapi kokkuvõttes teenis Talviku 31 punktiga viienda koha. Esikoht läks 50 punktiga Guadagninile, teine oli 44 punktiga Guyon ja kolmas 36 punktiga de Kay Wolf. Sarja kokkuvõttes on Talviku 73 punktiga neljandal kohal. Liider on 93 punktiga Guadangini.