Algab Euroopa suurim maadlusvõistlus Tallinn Open 2019 ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tallinn Open 2018
Tallinn Open 2018 Autor/allikas: Maria Kilk

Täna, 29. märtsil algab pühapäevani kestev Euroopa suurim maadlusvõistlus Tallinn Open 2019 - Kristjan Palusalu noorte maadlusvõistlus, mis juhatab sisse nädal aega kestva maadlusfestivali Estonian Wrest Fest. Võistluse raames esitletakse ka Eesti juunioride MM-koondist.

Tallinn Openile on tänavu registreerunud ligi 2000 maadlejat 29 riigist, mis on võistluse ajaloo suurim arv. Esmakordselt on esindatud India ja Austria koondised. Samuti saabuvad esimest korda osalema USA naisjuuniorid. Võisteldakse kreeka-rooma, naiste- ja vabamaadluses.

Reede õhtul kell 18 algavad maavõistlused, kus lähevad vastamisi Lõuna-Aafrika Vabariik ja Eesti. Sellele järgneb esimest korda Eestis naiste maavõistlus maadluses, kus kohtuvad USA ja koondnimetuse "Lahe Soome lahe" võistkond alla koondunud maadlejad. Viimasesse kuuluvad Eesti, Soome ja Peterburi naised. 

Maavõistlustele eelneb kell 17 algav Eesti juunioride MM-koondise esitlus. Ajalooline tiitlivõistlus toimub 12.-18. augustini Tondiraba Jäähallis. Viimati toimus maadluses suur tiitlivõistlus Eestis aastal 1938 ja siis oli tegemist Euroopa meistrivõistlusega.

Tallinn Openi ajakava:

29. märts
Eesti juunioride MM-koondise esitlus kell 17
Maavõistlused kell 18

30. märts
Avatseremoonia kell 9.00
Võistlused kell 9.30-20.00 (kreeka-rooma)

31. märts
Võistlused kell 9.00-18.00 (vaba- ja naistemaadlus)

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: