Tartu alistas veerandfinaali avamängus kindlalt TalTechi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Võrkpalli meistriliigas alistas põhiturniiri võitja Tartu Bigbank veerandifinaali avamängus TalTechi tulemusega 3:0.

Tartu Bigbank pani oma paremuse kindlalt maksa kõigis kolmes geimis võitudega 25:11, 25:17, 25:19. Võitjate resultatiivseim oli 18 punktiga Hindrek Pulk, 12 silma lisas Meelis Kivisild. TalTechi resultatiivseim oli 12 punktiga Mihkel Nuut.

Blokis jäi Tartu Bigbank peale 6:3 ning pallingul 12:3. Rünnakul oli põhiturniiri võitja efektiivsus 67% TalTechi 42 vastu.

Teine kohtumine toimub laupäeval kell 17 Tartu Ülikooli spordihoones. Neljapäeval lähevad vastamisi tiitlikaitsja Saaremaa VK ja Läti klubi Jekabpils Luš.