Harri Kullas tuli Suurbritannias peetud motokrossil neljandaks ({{commentsTotal}})

Harri Kullas
Harri Kullas Autor/allikas: Bart Amsing

Pühapäeval toimus Suurbritannias Hawkstone Parki krossirajal kõrgetasemeline hooajaeelne motokross. MX1 klassis olid eestlastest stardis Harri Kullas ja Gert Krestinov. Paremini läks Kullasel, kes sai MX1 klassis tugevas konkurentsis neljanda koha.

Kvalifikatsioonis näitas Kullas küll alles kümnendat ringiaega, kuid sõitudes eestlase esitused paranesid. Avasõidus oli Kullas pool sõitu kuuendal kohal, seejärel tõusis ta neljandaks ning seal ta sõidu lõpetaski. Krestinovi start ebaõnnestus ja ta oli avaringil alles kolmandas kümnes. Sealt jõudis ta lõpuks 15. kohale. Sõidu võitis Max Anstie, vahendab MX Mania.

Teises sõidus tegi Kullas hea stardi ja oli esimeste ringide järel esikolmikus. Kõrget kohta tal sõidu lõpuni siiski hoida ei õnnestunud ja finišisse jõudis Kullas kuuendana. Krestinov leppis 15. kohaga.

Kahe sõidu kokkuvõttes sai Kullas neljanda koha ja Krestinov 17. koha. Võistluse võitis Max Anstie, teine oli Max Nagl ja kolmas Ivo Monticelli.

Päeva lõpus peetud superfinaalis sai Kullas seitsmenda koha, Krestinov oli 21.