Epp Mäe võitis India profiliigas kõik matšid

Meie parim naismaadleja Epp Mäe naasis mõned päevad tagasi Indiast, kus sai enda jaoks täiesti uusi kogemusi naiste profiliigast. Kogetuga jäi Mäe väga rahule ning ilmselt vastas tema tase ka võõrustajate ootustele.

"See on üks variant, kus naised saavad ka liigas maadelda. Mul on väga hea meel, et mind sel aastal sinna võeti," lausus Mäe ERR-ile.

"Eelmisel aastal ma väga tahtsin ja proovisin sinna saada. Sel aastal mind sinna võeti ja see oli pigem üllatus. Sain kolme nädala jooksul teha neli matši ja need ma kõik võitsin. Jätsin endast positiivse mulje ja järgmine kord äkki kutsutakse veel."

Pühapäeval Põlvas toimuvad Eesti meistrivõistlused jäävad Mäel seekord vahele, sest ees ootab tugev rahvusvaheline turniir. "Nädal pärast seda on Rootsis üks tugev turniir, kus tahan hästi maadelda ja mul on mõistlikum minna Soome, teha selle jaoks poolteist nädalat korralikku tööd ja siis võistelda hästi."

Eesootav hooaeg tuleb erakordselt võistlusterohke, sest märtsi alguses toimuvad Rumeenias Euroopa meistrivõistlused, seejärel juunis Euroopa mängud, septembris MM ja oktoobris veel ka sõjaväelaste maailmamängud. Neist tähtsaimad on Mäe jaoks just maailmameistrivõistlused, mis sel aastal toimuvad Kasahstanis.

"Kogu aeg heas vormis ei saagi olla. Mingi aeg tuleb natuke lasta tagasi, et vorm saaks uuesti tõusta. Kõige olulisem on muidugi selle aasta MM, kuna seal jagatakse esimesed olümpiapääsmed. Põhirõhk ja kõige parem vorm peaks olema tegelikult sel ajal. Kindlasti ma ei ütle, et euroopakad ja Euroopa mängud ei oleks tähtsad, aga täiesti tipp peaks olema septembris MM-i jaoks."

Pärast Rootsi võistlusi järgmisel nädalal sõidab Mäe treeninglaagrisse Hispaaniasse ja seejärel viimasesse EM-i eelsesse laagrisse Kasahstani.

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: