Eesti Orienteerumisliidu üldkogu kinnitas arengusuunad aastani 2030

Nikolai Järveoja tunnustamine EOLi teenetemärgiga
Nikolai Järveoja tunnustamine EOLi teenetemärgiga Autor/allikas: Markus Puusepp

Pärnumaal Jõulumäel toimunud EOL-i üldkogul oli tähelepanuväärseimaks otsuseks Eesti Orienteerumisliidu arengukava Orienteerumine 2030 kinnitamine.

Arengukavas on plaanitud Eesti orienteerumise arengusuunad ja põhitegevused järgmiseks aastakümnendiks kuni aastani 2030. Ambitisoonikad eesmärgid ja tegevused on EOL-ile ja kõigile tema liikmesklubidele suureks väljakutseks ja eesmärgipüstituseks, et olla veelgi suurem, tugevam ja nähtavam Eesti spordimaastikul.

Üldkogu eel toimus pressikonverents käesoleva aasta parimate sportlastega ja uuriti suusaorienteerumise koondise eesootava hooaja plaane.
Üldkogul tehti kokkuvõtteid möödunud aastast ja vaadati tagasi juhatuse tegevusele, RMK orienteerumispäevakute sarjale, statistikale ning tippspordile. Keskenduti EOL-i eelarve täpsustamisele ja järgmise hooaja suusaorienteerumise eelarvele. Arutleti Eesti MV üldjuhendite, tulevase programmi ja korralduse teemadel. 

Eesti Orienteerumisliidu 2018. aasta parimate autasustamistseremoonial anti üle EOL-i teenetemärk Nikolai Järveojale. Eesti Orienteerumisliidu 2018. aasta parimateks tunnistati EOL-i klubide valikul :
Parimad orienteerumisjooksus - Timo Sild ja Annika Rihma
Parim suusaorienteeruja - Daisy Kudre
Parim rattaorienteeruja - Lauri Malsroos
Parim rogainivõistkond - Eleri Hirv-Piibe Tammemäe
Parim orienteerumiskaardistaja - Mait Tõnisson
Aasta tegija - Mait Tõnisson

Toimetaja: Liisi Rist

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: