Otsustavas mängus Venemaad võitnud Rootsi tõusis A-divisjoni ({{commentsTotal}})

Rootsi - Venemaa mäng Rahvuste liigas
Rootsi - Venemaa mäng Rahvuste liigas Autor/allikas: imago/Bildbyran/Scanpix

Jalgpalli Rahvuste liigas alistas Rootsi teisipäeval Stockholmis Venemaa 2:0 ja kindlustas sellega koha järgmise hooaja kõrgeimas divisjonis.

Rootsi viis esimese poolaja lõpus juhtima kaitsja Victor Lindelöf, kaheväravalise võidu kindlustas Marcus Berg 72. minutil. Nii Rootsi kui Venemaa kogusid B-divisjoni teises grupis seitse punkti, omavaheline esimene mäng lõppes väravateta viigiga. Grupis sai kolmanda koha kolm punkti kogunud Türgi.

Poolaga 1:1 viigistanud Portugal võitis A-divisjoni kolmanda grupi, Šotimaa tuli välja 0:1 kaotusseisust ja alistas teel C-liiga esimese grupi võiduni Iisraeli 3:2. Rumeenia alistas neljandas grupis Montenegro 1:0, kuid et Serbia oli samal ajal Leedust üle 4:1, ei piisanud rumeenlastele sellest grupi võiduks.