Maik-Kalev Kotsar sai NCAA-s üllatuskaotuse, Carlos Jürgens esimese võidu ({{commentsTotal}})

Maik-Kalev Kotsar
Maik-Kalev Kotsar Autor/allikas: AFP/Scanpix

Läinud öösel käisid väljakul kaks USA üliõpilasliigas mängivat eestlast – Maik-Kalev Kotsar ja South Carolina Gamecocks said üllatuskaotuse, Carlos Jürgens ja Oral Roberts Golden Eagles teenisid aga hooaja esimese võidu.

Maik-Kalev Kotsar ja South Carolina võõrustasid hooaja teises kohtumises Stony Brooki ülikooli. Korviderohkel teisel poolajal juba tagaajaja rollis olnud South Carolina suutis lõpuminutitel küll vahet vähendada, kuid pidi sellegipoolest leppima napi 81:83 kaotusega, kirjutab Korvpall24.ee.

Algviisikus alustanud Kotsar mängis 17 minutit, viskas seitse punkti (kahesed 3/5, kolmesed 0/0, vabavisked 1/2), andis kaks tulemuslikku söötu ja blokeeris ühe viske.

Carlos Jürgens ja Oral Roberts kohtusid hooaja teises mängus kodus Southwesterni kolledžimeeskonnaga. Jürgensi koduülikool võitis kohtumise 79:62. Algviisikus alustanud Jürgens viibis väljakul 28 minutit ning viskas selle ajaga 11 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 3/9, vabavisked 0/0).