Merike Andersoni klubi sai Euroliigas teise kaotuse järjest ({{commentsTotal}})

Merike Anderson
Merike Anderson Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti korvpalluri Merike Andersoni koduklubi Castors Braine kaotas naiste Euroliigas võõrsil Polkowicele 52:71 (6:19, 18:18, 12:18, 16:16).

Polkowice haaras avaveerandi lõpuks 13-punktise eduseisu ja oli kindlalt dikteeriv naiskond kogu kohtumise vältel. Teisel poolajal ei tõmbunud vahe kordagi väiksemaks kui tosin silma.

Anderson viibis platsil 15 minutit, viskas kuus punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/5, vabavisked 1/2), tegi ühe vaheltlõike, pani ühe kulbi ja kaotas kaks korda palli.

Castors Braine'i ridades jõudis ainsana kahekohalise isikliku punktiskoorini 12 silma visanud Celeste Trahan-Davis. Võitjate parimana kogus Tiffany Hayes 23 punkti.

Kolme vooru järel juhivad A-gruppi täiseduga Jekaterinburg ja Praha USK. Kaks võitu on kirjas Bourges' ja Lille'il, üks Polkowicel ja Castors Braine'il ning vaid kaotustega jätkavad Schio ja Nadežda.